قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و در سایت مهریدک کاملا تخصصی انجام می شود .و برای اطلاع از قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و  به مهریدک مراجعه کنید با کیفت ترین لوازم یدکی با قیمت های مناسب در اختیار شما مشتریان میباشد.
شرکت بی ام و در کنار کمپانی های پورشه ، آئودی و… از کمپانی های بنام و مطرح در زمینه ساخت و تولید خودرو می باشد . این کمپانی توسط کارل فریدریش راپ ساخته شده است .
این کمپانی کار خود را از سال ۱۹۱۷ میلادی با تولید قطعات موتورهای هوایی شروع کرد وتا ۱۲ سال به تولید قطعات موتورهای هوایی پرداخت تا اینکه در پاییز سال ۱۹۲۸ اولین اتومبیل را طراحی کرد .
امروزه خودروهای این کمپانی جزو خودروهای لوکس و قدرتمند هستند ، که علاقه مندان زیادی در سرتا سر دنیا دارند .

 

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

برای اولین بار در ایران برای قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و  اقدام به راه‌اندازی لاین تخصصی واردات و عرضه لوازم یدکی بی ام و شده است. لوازم یدکی بی ام و  وارد شده توسط تیم تخصصی مهریدک به صورت صفر و استوک عرضه می‌شود و صاحبان این خودروهای لوکس و اسپرت می‌توانند با بهره‌گیری از سرویس‌های تخصصی مجموعه مهریدک در حوزه واردات و عرضه لوازم یدکی بی ام  اقدام به خرید قطعات مورد نیاز خودشان کنند.

تمام لوازم یدکی بی ام و وارد شده از سوی تیم تخصصی مهریدک اصل بوده و شما می‌توانید اورجینال بودن قطعات را از طریق المان‌های مندرج بر روی قطعه و بسته‌بندی آن مورد بررسی قرار دهید .که شما مشتریان میتوانید با خرید لوازم یدکی بی ام و از مهربدک لذت ببرید.

 

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

علت تعویض لوازم یدکی بی ام و

 

اغلب اوقات شما می توانید اطلاعاتی را از بهترین لوازم جانبی بی ام و پیدا کنید،این لوازم همواره درحال بروز شدن و ارتقای کیفیت میباشد به همین دلیل است که علاقه مندان بی ام و به سختی می دانند که چه چیزی در حال حاضر در جهان بروز تر و با کیفیت تر است.

اگر شما مالک بی ام و  هستید، انتخاب آخرین لوازم جانبی بی ام و دارای اهمیت زیادی میباشند. رسیدگی و تعمیر مداوم برای اتومبیلتان دارای اهمیت بسیاری میباشد. چرا که در صورت بروز مشکل و نقص فنی و عدم رسیدگی درست، راه برای مشکلات بیشتری باز میشود.شما به راحتی میتوانید با تماس با مهر یدک از قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و اطلاع کسب کنید

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت خرید لوازم یدکی بنز

چک کردن قطعات یدکی بی ام و

شما باید ایمنی اتومبیل خود را تا حداکثر امکان رعایت کنید. چک کردن قطعات یدکی و چرخ دنده ها باید در مقاطع زمانی کوتاه مدت انجام شود. نگاهی به چراغ های خودرو خود را اگر هنوز هم به خوبی کار می کند. این نوع از لوازم جانبی بی ام و نه تنها جلوه ی خوبی را به ماشین شما ارائه می دهد، بلکه راحتی بیشتری را در هنگام رانندگی فراهم می کند.

مثلا چراغ های بی ام و بسیار مهم هستند چرا که نور ماشینتان را تامین می کنند و  هنگام رانندگی در شب و یا سفرهای طولانی از واجبات محسوب میشود. این باعث می شود که مسافرتی کم خطرتر داشته باشید. چراغ های زنجیره ای جدیدترین نوع افزوده شده به چراغ های معمولی بی ام و هستند. چراغ های زنون روشن تر هستند،اگر می خواهید از حوادث ناخوشایند جاده ای جلوگیری کنید پیشنهاد میکنیم از چراغ های زنون به جای هالوژن استفاده کنید.

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

خرید مطمئن لوازم یدکی 

 

ازآنجاییکه لوازم یدکی بخش جدایی ناپذیر اتومبیل شما و بخش بسیار حساسی است باید در هنگام خرید آن دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. بسیار مراقب باشید زیرا نمایندگی های دروغین زیادی وجود دارند که ممکن است از نیازهای شما سوء استفاده کنند. اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید نقدی یا اعتباری، دو یا سه نماینده مجاز به قیمت و با کیفیت مقایسه کرده اید.

 

لوازم یدکی بی ام  و 

اگر شما هم جزء صاحبان خودروهای بی ام و هستید و نگران تهیه کردن قطعات و  قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و هستید، باید بگوییم دیگر نگران این موضوع نباشید، مجموعه تخصصی مهریدک فکر همه جا را کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و تهیه قطعات و لوازم یدکی بی ام و  و بهره‌مندی از خدمات تعمیرگاهی ما، می‌توانید همین امروز با شماره‌های مندرج در وب سایت مهریدک تماس حاصل بفرمایید.

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قطعات لوازم یکی بی ام و

جالب است بدانید که برخی از قطعات یدکی بی ام و بسیار مهم بوده و دارای اهمیت میباشد و در صورتی که به آنها توجه نکنید خودرو شما دارای عملکرد عالی خود نمی باشد . حال در ادامه این قطعات را به ترتیب توضیح خواهیم داد :

بخار گیر بنزین بی ام و :

در صورت استفاده نکردن از این قطعه در خودرو بخار و گاز های سمی بنزین به بیرون از خودرو راه پیدا می کنند و علاوه بر آلوده کردن محیط زیست باعث انفجار های کوچک می شود , این انفجار از بنزین های به جا مانده که در هوا پخش شده می باشد .حتما از سالم عملکردن و زمان تعویض این قطعه مطمعا شوید تا مشکلاتی را برای شما ایجاد نکند .

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

روغن موتور بی ام و :

یکی دیگر از لوازم مصرفی بسیار مهم این خودرو روغن موتور می باشد که اگر آن را به موقع تعویض نکنید باعث خسارات بسیار جدی به موتور خودرو شما میشود . پس دقت داشته باشید که به صورت دوره ای روغن موتور خودروی خود را تعویض کنید .

 

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

لنت ترمز بی ام و :

در بعضی موارد اتفاق می افتد که خودرو در برخی شرایط سخت مثلا مناطق کوهستانی که فشار زیادی به لنت وارد می شود ، عمل ترمز درخودرو به درستی انجام نمی شود . در این شرایط به ترمز فشار زیادی وارد می شود . لنت ها و دیسک ترمز به شدت داغ می شوند و اجزای ترمز قابلیت جذب حرارت و ایجاد اصطکاک را از دست داده و انجام عمل ترمز با اختلال مواجه می شود .

در صورت درست کار نکردن این قطعه ترمز خودرو به درستی عمل نمی کند و ممکن است حوادث جبران ناپذیری رخ دهد پس حتما این قطعه یدکی بی ام و  را در زمان لازم تعویض نمایید .

 

برا مطالعه بیشتر رو مقاله کلیک کنید :  قیمت قطعات و لوازم یدکی بنز

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

شمع بی ام و :

وظیفه ایجاد جرقه و مشتعل نمودن مخلوط سوخت و هوا در موتور بر عهده شمع است. هسته داخلی تمام شمع خودرو از مس ساخته شده است اما بسته به جنس الکترود مرکزی و پلیت زمین انواع مختلفی دارند.

ویژگی هایی که شمع باید داشته باشد عبازتند از: مقاوم دربرابرگرما و حرارت، قابلیت هدایت بالا و جنس سخت .

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

اکتان یا مکمل سوخت ( بنزین ) بی ام و :

مکمل سوخت برای افزایش راندمان احتراق به باک اضاف می شوند. در اصل چون موتورهای احتراق داخل خودرو در سوزاندن کامل سوخت، توانایی کافی ندارند، به همین دلیل از خود رسوبات به جا می گذارند.در نتیجه برای افزایش کیفیت احتراق سوخت و با توجه به دیگر مزایایی که دارند، شرکتهای خودروسازی مکمل های سوخت مختلفی را توصیه می کنند .

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و

صافی بنزین بی ام و :

صافی بنزین از جمله مهم ترین اجزای سیستم  سوخت خودرو است وباید به این نکته توجه داشت که اگر فیلتر سوخت خودرو شما کثیف شده باشد سبب کاهش قدرت موتور و افت بازدهی آن می شود . این امر سبب کاهش کشش موتور خودرو شما شده و هنگامی که از کولر استفاده می شود یا خودرو در سربالایی است بیشتر احساس می شود . به طور کلی می توان گفت صافی بنزین بی ام و اگر کثیف باشد و از زمان عمر مفید آن گذشته باشد راندمان خودرو را پایین می آورد . امیدوارم از مقاله قیمت خرید لوازم یدکی بی ام و خوشتان اومده باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *